AS-BUD

Organizacja szkolenia a kryterium lokalizacji

Sierpień 11, 2020

Organizacja szkolenia lub konferencji nie jest łatwym zadaniem. Organizator musi zadbać nie tylko o przestronną, dobrze wyposażoną salę i nowoczesny, multimedialny sprzęt, ale również swój dobry PR.

Oznacza to, że powinien on zapewnić wygodny dojazd do miejsca, w którym wydarzenie będzie organizowane, a także wybrać prestiżową okolicę na nie. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się sale konferencyjne w centrach dużych miast.

Centrum, czyli wygoda

Centra miast są zawsze najlepszym wyborem, jeśli chodzi o dojazd do sali konferencyjnej. To właśnie w tej części miasta zazwyczaj znajdują główne dworce kolejowe, przecina się wiele linii autobusowych, tramwajowych oraz metra, stosunkowo łatwo dostać się też tu z lotniska. W centrum miasta nie może zabraknąć restauracji, sklepów czy kiosków z prasą. W razie potrzeby organizator konferencji może zapewnić nocleg swoim gościom w jednym z pobliskich hoteli. Uczestnicy konferencji czy szkoleń lubią tę lokalizację również ze względu na czas, który spędzają w mieście po konferencji. Z centrum miasta zawsze łatwo dostać się do najważniejszych zabytków, jeśli ktoś chciałby je zwiedzić, młodsi uczestnicy z pewnością docenią możliwość wspólnego wyjścia na „część nieoficjalną” szkolenia do jednego z pobliskich klubów (gdzie organizator może też przygotować imprezę integracyjną). Dlatego właśnie nawet firmy posiadające swoje nowoczesne sale konferencyjne w mniej prestiżowych miejscach, raz na jakiś czas decydują się na wynajem sali konferencyjnej w centrum dużego miasta, by uatrakcyjnić szkolenie swoim pracownikom lub kontrahentom, a jednocześnie zbudować swój dobry PR.

Z widokiem na stolicę

Jeśli chodzi o lokalizacje najbardziej prestiżowe, dużym powodzeniem cieszą się oczywiście nowoczesne wieżowce w centrum stolicy. Sala konferencyjna w Warszawie, z której okien rozpościera się widok na panoramę miasta, potęguje wrażenie przestronności i sprawia, że nawet wiele osób skupionych w jednej sali czuje się komfortowo. Piękny widok wprowadza uczestników w dobry nastrój, zanim jeszcze rozpocznie się wydarzenie, co oczywiście sprzyja współpracy w trakcie jego trwania. Panorama za oknem stanowi też miły widok dla oczu zmęczonych od wielogodzinnego wpatrywania się w wyświetlaną przez prowadzącego prezentację. Jeśli szukają Państwo sali konferencyjnej na wynajem w centrum Warszawy, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą przez e-mail lub telefon!

Wróć