AS-BUD

Warszawa jako idealne miejsce na szkolenia i konferencje

Lipiec 7, 2020

Wiele firm i instytucji staje przed koniecznością organizacji różnego rodzaju szkoleń i konferencji, które wymagają obecności osób z innych zakątków kraju, a często także z zagranicy.

Sprawne przeprowadzenie tego rodzaju wydarzeń zmusza do wyboru miejsca, które umożliwi łatwe dotarcie wszystkim uczestnikom, jednocześnie zapewniając odpowiednie zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Jedną z idealnych lokalizacji dla tego rodzaju przedsięwzięć jest Warszawa. Szkolenia i konferencje urządzane w stolicy gwarantują zwykle sprawną obsługę i szeroką ofertę dostępnych sal o różnej wielkości. Sprawdźmy, jak wygląda oferta firmy As-Bud i dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z jej obiektów szkoleniowo-konferencyjnych.

Sale szkoleniowe i konferencyjne w centrum Warszawy

Warszawa jest miastem, które jest najlepiej skomunikowane ze wszystkimi głównymi ośrodkami w Polsce i na świecie. Łatwo dotrzeć tu zarówno własnym samochodem, jak i za pośrednictwem kolei. Dzięki warszawskiemu lotnisku do miasta można bez problemów przylecieć z dowolnie wybranego punktu. Bardzo bogata jest też oferta komunikacji autobusowej, także w ruchu międzynarodowym. W Warszawie ma swoją siedzibę wiele czołowych firm i instytucji naukowych i badawczych oraz uczelni. Na miejscu jest więc dostępna wykwalifikowana kadra, która może stanowić zaplecze dla wydarzenia o praktycznie dowolnym charakterze. Miasto ma także dość dobrze funkcjonującą komunikację miejską, dzięki której bez większych problemów można się po nim poruszać.

Oferta sal szkoleniowych i konferencyjnych firmy As-Bud jest tym atrakcyjniejsza, że udostępniane obiekty znajdują się w ścisłym centrum, w bardzo niewielkiej odległości od głównych węzłów komunikacyjnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dworzec Centralny, gdzie zatrzymują się pociągi międzynarodowe, a także kursujące do najważniejszych miast Polski. Bardzo łatwo także dojechać tu z lotniska Chopina, na które jeżdżą specjalne pociągi.

Do sal szkoleniowych i konferencyjnych firmy As-Bud można również łatwo dojechać z każdego punktu miasta, dzięki wielu liniom tramwajowym i autobusowym, a także niedalekiej stacji metra, do której można dotrzeć w czasie krótszym niż 10 minut.

Wróć